Vaporesso Swag 80W cihaz incelemesi

Sigarayı bıraktığımızda sadece hayatımızda değil kimimizin pantolon cebinde kimimizin gömlek cebinde sigaranın bıraktığı ufak bir boşluk oluşuyor. Vaporesso Swag 80W sigara paketinin ceplerimizdeki boşluğunu doldurmak için deneyimli veya deneyimsiz tüm kullanıcılar için tasarlandı. Atalarımızın bir sözü vardır: Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. Bu söz tam olarak Vaporesso Firmasının yeni nesil minimalist tasarımı olan Swag modeli için söylenmiş gibi. Uzun zamandır elektronik sigara kullananlar için veya yeni başlayacak olanlar için buhar dünyasına adım atacak herkese hitap eden Vaporesso Swag eşsiz bir elektronik sigara deneyimi yaşatmak için ideal. 80w’lık gücü ve kompakt tasarımıyla ihtiyacınızı tamamen karşılayacak kapasitede tasarlanmıştır. NRG Sub-ohm tank (atomizer), 18650 pil (batarya) ve en önemlisi avucunuzun içine sığan ve sizin kontrolünüzdeki bir güç.

İlk başta farketmeseniz de bir süre kullandıktan sonra aslında elektronik sigaranızın boyutunun ne kadar önemli olduğunu deneyimlerinizle fark etmeye başlarsınız. Tüm gün boyunca yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir ürünün ele avuca gelmesi, pratik olarak yanınızda kolayca taşınabilir olması önemli bir ayrıntıdır. Vaporesso Swag 80w kitin bizlerin gönlünü fethetme isteğini tam da bu noktada anlıyoruz. Likit tankı hariç 22 mm ve 23 mm’lik tüm likit tanklarıyla uyumlu Vaporesso Swag sadece bugünün değil, yarınların da elektronik sigarası olmaya aday.

Vaporesso Swag 80w tasarım detayları

Özetle anlatmamız gerekirse Vaporesso firması Swag moduyla başarmak istediği hedef; “boyutuyla sigara paketini aşmayan ve ceplerinizdeki boşluğu dolduracak bir kit” tasarlamak olmuş. Metal gövdesinde çokça alüminyum ve hafif plastik kullanılan Vaporesso Swag 80w küçük tasarımının yanı sıra kuş tüyü gibi ağırlık değerlerine sahip. Sadece 99 gram ağırlığındaki bu lokomotif, elinize tam oturan adeta bir buhar canavarı. Siyah, Gri, Turuncu ve Mavi, olmak üzere 4 farklı renk seçeneği mevcut.

Vaporesso’nun ürünlerinde sıkça gördüğümüz tasarımı tamamlayan kullanışlılığı bu kitte de yaşıyoruz. Avucumuza tam oturan ve taşma yapmayan mod, okunaklı ve detaylı kullanım bilgisi sunan LCD panel ekrana sahip. Birçok kullanıcının sıkça başına gelen cebinize koyduğunuzda watt değerlinin kendi kendine değişmesini engellemek için Swag kitin watt düğmeleri ön panelde değil cihazın üst bölümüne yerleştirilmiştir. Cihazın ön panelinde hassas bir ateşleme butonu ve LCD panelin alt bölümünde bizlere istediğimiz fonksiyonları kullanmak için kontrol sağlayacak bir menü kontrol butonu bulunuyor. Her şey tasarım ve işlevsellik üzerine kurulu ve her şey yeni başlayan birinin ihtiyaçlarını okurcasına basit şekilde tasarlanmış.
Vaporesso Swag 80W Kit Performansı
Yeni nesil geliştirilmiş bir çipe sahip olan Vaporesso Swag 80W, başlangıç seviyesindeki cihazlarda görmeye alışkın olduğumuz neredeyse tüm özelliklere sahip. Çeşitli ateşleme modları, ekran ışığını ayarlama, batarya tasarruf seçeneği ve güvenli kullanım gibi ayar kilitleme özellikleri buna dahil. Vaporesso Swag 80W daha çok buhar performansı hedefleyenlere hitap ettiği için 22 mm çapında “NRG Tank” adını verdiğimiz Sub-ohm (nargile içimi) bir atomizere sahip. Atomizer hazır coille çalışıyor ve likit tankı 3.5 ML likit kapasitesine sahip.

Elektronik sigara kullanıcılarının likit dolumu sırasında her şeyi eline yüzüne bulaştırmasına çare üretmek isteyen Vaporesso, Swag 80W’nin NRG Atomizer’ini üstten dolum yapılabilecek şekilde kaydırmalı açılan kapak tasarlamış. Piyasadaki popüler sub-ohm atomizerlerinin aksine Vaporesso Swag 80W’nin atomizerinin ağızlığı (drip-tip) sabit değil. Farklı bir drip tip kullanmak istiyorsanız NGR atomizeriniz ile kendi istediğiniz drip tipinizi kullanarak modunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Vaporesso Swag 80W kitin içinden biri yedek olmak üzere 2 adet hazır coil çıkıyor. Atomizer piyasada bolca bulunan Smok v8 baby coilleri ile de uyumludur. Vaporesso’dan coil tedarik edemediğiniz durumlarda elinizde tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif markayla uyumlu olması oldukça iyi düşünülmüş.

Tek pille (18650) çalışmasına karşın Vaporesso Swag 80W’nin tatminkar bir buhar performansı söz konusu. 315 ℃ sınırına ve 80W’a kadar kullanım yapılabiliyor. Gelişmiş çipi sayesinde minimum gecikme payıyla hazırladığı gücü coilinize göndererek buhar deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Vaporesso Swag 80W modelini yeni başlayan kullanıcıların satın alacağını düşünerek kutunun içeriğine basit bir Watt tablosu eklemiş. Bu Watt tablosuyla hangi coil ile hangi Watt değerleri arasında kullanmanız gerektiği net olarak belirtilmiş. www.elvedasigara.net

Vaporesso Swag 80W Fiyatı
Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan Vaporesso Swag 80W kiti 350 ila 400 TL arasında satın alabilmek mümkün. Fiyat için burayı tıklanıyınız. NGR Atomizer ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Vaporesso Swag 80w modu düşündüğümüzde, bu fiyat bandında Vaporesso gibi bir markadan satın alabileceğiniz en iyi modlardan biri. Bir kere alıp yıllar boyunca kullanmak isteyenler, yeni başlayanlar veya giriş seviyesinde bir ürün arayanlar; Vaporesso Swag 80W herkese hitap eden ideal bir elektronik sigara.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 7/24 İletişim