Vaporesso Revenger ürün incelemesi

Vaporesso Revenger (220W)

Elektronik sigara dünyasının en iddalı markalarından biri olan Vaporesso bir süre yeniliklerde tutuk kalır gibi olsa da öyle bir elektronik sigara modeli ile geri dönüş yaptı ki, adeta yıldırım etkisi yarattı ve bu kadar zaman ki sessizliğinin nedeni de maruz görüldü. Bu teknoloji harikası cihaza verilen isim Vaporesso Revenger!

Kit olarak üretilen Vaporesso Revenger çift bataryası ile ileri düzey kullanıcılara hitap ederken kolay ara yüzü ve pratik kullanım açısından ilk başlayacak olanların da en gözde tercihi olmayı da başardı. 1 – 220W  aralığı çalışma performansına sahip olan Vaporesso Revenger Kit size yüksek bir buhar performansı sunuyor.

Yüksek batarya performansı

İki adet 18650 mAh pille çalışan bu cihaz üstün buhar performansına rağmen sizi asla şarj konusunda sorun çıkarmıyor. Bu iki adet bataryanın değiştirilebiliyor olması çok büyük bir avantaj.

Bunun nedeni dahili bataryalı olan elektronik sigaralarda, batarya ömrünü tamamladıktan sonra ne yazık ki cihazınızın dahili bataryalı gövdesini değiştirmeniz gerekiyor. Bu da ciddi maddi külfet olmakta.

Oysa ki Vaporesso Revenger Kit değiştirilebilir 18650 modelinde bataryalar kullandığı için ömürlerini tamamladıklarında yenisiyle değiştirilebiliyor.

Kaliteli Malzemeden üretilmiş parçalar

kaliteli malzemeden üretilen parça kalitesi ve dayanıklı yapısı ile evladiyelik sıfatına ne kadar layık olduğunu kanıtlar nitelikte.

Bir diğer konu, kullanım kolaylığı ve içim kalitesi diğer markalarda ki aynı segment cihazlara göre çok daha ileri düzeyde olması. Dökülme ve soyulmaya dayanıklı boyama tekniği ile üretilen Vaporesso Revenger Kit şıklığını her daim korumayı başarıyor ve tasarımıyla çok fazla dikkat çekiyor.

 

Atomizer özellikleri ve detayları

Kaydırmalı açılan kapak, likit doldururken büyük kolaylık yaşayacağınız atomizere sahip olan Vaporesso Revenger yine diğer atomizerler de yaşanan en büyük problem olan sızdırma veya sıkışma problemini de yeni geliştirdiği contalama sistemiyle tamamen ortadan kaldırıyor.

Cihaz ister dik bir şekilde ister yatay hatta isterse tepe aşağı muhafaza edilsin en ufak sızdırma problemi sorunu yaratmıyor.

Ayrıca en çok yaşanan ve kullanıcıyı elektronik sigaradan adeta soğutan hemen her marka elektronik sigarada yaşanan likit sıçratma probleminin önüne yeni bir teknoloji olan ızgaralı driptipiyle tamamen çözüme kavuşturulmuş.

Kullandığı atomizerin özellikleri bu kadarla da bitmiyor. Vaporesso Revenger kullandığı atomizerin alt tabakasını ısı geçirmez bir maddeden üreterek kullanım esnasında mod ile atomizerin birbirlerini ısıtmasını da önlüyor.

 

Hızlı Şarj

Vaporesso yeni geliştirdiği özellik olan hızlı şarj özelliğini yeni nesil amiral gemisi Revenger Kit ‘ e entegre ederek sarj etme süresini yarı yarıya indiriyor. Uzun şarj etme sürelerini kısaltması şarj etmeyi unuttuğunuz zamanlarda kısa sürede şarj etmenizi ve gün içinde şarj sorunu yaşamanızı önlüyor.

Güvenlik

Vaporesso Revenger güvenliğe son derece önem veriyor. Sizinde dikkat etmeniz gereken konular elbette var, içerisine sonradan dahil ettiğiniz 18650 model bataryaların orijinal olması, üzerinde ki yalıtımın soyulması, cihazın olası su ile temasından dolayı oluşacak kısa devrelere veya düzensiz akımlara karşı akım koruma sistemi mevcut. Bu koruma devresi olumsuz en ufak bir durumda cihazın kendini kapatmasını sağlıyor ve cihaz kendini doğrudan koruma moduna alıyor. Güven içerisinde kullanacağınız Vaporesso Revenger Kit kullandığı chip set ile de mekanik korumanın dışında geliştirdiği yazılımla   akımı sürekli kontrol altında tuttuğudan ikinci bir koruma ile de güvenlik konusunu çok daha ciddiye alan bir teknolojiye sahip.

 Oled Ekran

Şık ekranı ile de tasarımını daha da olağan üstü hale getiren Revenger Kit geniş oled ekranında size gerekli tüm detayları gözler önüne seriyor.

İçerisindeki iki adet 18650 model bataryanın şarj durumlarını ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Ayrıca çok şık bir saat ile uyku modunda zamanı analog olarak ekranda izleyebiliyorsunuz. Kısacası çift pilli 5ml’lik likit tanına sahip 25mm çapında ve şık görünümlü bir cihaz arayışınız varsa Vaporesso Revenger sizin için en uygunu diyebiliriz. 7 / 24 iletişim hattından detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. www.elvedasigara.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp 7/24 İletişim