Elveda sigara hizmet anlayaşımız; yoğun olarak sigara kullanan bir grubun 2012 yılında bir araya gelerek elektronik sigarayla sigarayı bırakması ile ortaya çıkan deneyimin sonucudur.

Elektronik sigara ile bizler de sigaraya elveda dedik ve elvedasigara.net sitemizi, sigarayı bırakmak için çıktık yolu arayan tiryakilere yardımcı olması için hizmete sunduk. Başlangıçta bir elin parmaklarını geçmeyen üyelerimizle yola çıktık ve geride bıraktığımız 5 yıl boyunca her zaman yeni katılımlarla geliştik ve büyük bir aile olduk.

Gerek kargo yoluyla tüm Türkiye’ye, gerek elden almak isteyen üyelerimiz için İstanbul Fatih / Kocamustafapaşa’da adresimizden birebir temin ve tedarik hizmetimizle yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz: Sigarasız sağlıklı bir yaşam için yenilikleri sürekli takip eden teknik ekibimizin sabırlı çalışması ve güleryüzlü & samimi iletişim birimimizin 7 gün 24 saat telefon hizmetiyle her zaman yanınızdayız. ( 7 gün / 24 saat – 0536 777 2 722)

Vizyonumuz:Sağlık anlayışınız ön planda tutarak doğru teçhizat ve ekipmanlarla kısa sürede kesin sonuç almak isteyen kullanmanıza yardımcı olmaktır